BIESIADY PIECZEWSKIE

BIESIADY PIECZEWSKIE

19 września 2021 r. na terenie parafii Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, przy ul. Bajkowej 15, odbyły się XIV Biesiady Pieczewskie, zorganizowane przez Radę Osiedla „Pieczewo” i księdza prałata Mariana Matuszka, przy współorganizacji z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Radą Osiedla „Jaroty” i Osiedlowym Domem Kultury SM „Jaroty” (relacja w miesięczniku „Jaroty” nr 9B/2021 r.).

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z Biesiad Pieczewskich

Licznie przybyli mieszkańcy bawili się radośnie, bowiem organizatorzy przygotowali  atrakcyjny program występów i pokazów oraz gier i zabaw, a także konkursów z nagrodami, loterię fantową oraz wiele, wiele innych rozrywek. Mali i duzi zmagali się w VII już Biegu Przełajowym. Podczas festynu odbyło się także uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu „Balkony i ogródki w kwiatach ‘2021” z Pieczewa i Jarot. Ogromnym powodzeniem cieszył się punkt gastronomiczny z pysznymi przekąskami, chlebkiem ze smalcem i ogóreczkiem, watą cukrową i popcornem.

Sądzimy, iż tak duża liczba uczestników festynu jest najlepszą formą podziękowania organizatorom za ich czas i poświecenie w pracach nad przygotowaniem tak znakomitej imprezy plenerowej.