OKIEM DOTKNĄĆ NIEMOŻLIWEGO

OKIEM DOTKNĄĆ NIEMOŻLIWEGO…

Mamy przyjemność zaprosić Państwa w podróż do krainy magii, czarów, iluzji… tam, gdzie nierealne i niemożliwe staje się rzeczywiste i bliskie. W tę podróż zabierze Państwa Łukasz Ogonowski – nowoczesny iluzjonista, uczestnik VII edycji programu „Mam Talent”, członek najsłynniejszej grupy Champions of Illusion, twórca „Spektaklu Iluzji” wystawianego na deskach teatrów w całej Polsce.

Swoimi autorskimi pokazami od ponad 17 lat zadziwia publiczność w całej Polsce oraz Europie. Występował m.in. dla reprezentacji Polski w piłce nożnej czy samego prezydenta Andrzeja Dudy.

Warsztaty iluzji prowadzone przez Łukasza Ogonowskiego są to teatralne zajęcia w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty” w Klubie „Akant” na Jarotach, które odbywają się w każdy czwartek w godz. 18.30 – 19.30. Podczas zajęć rozwijana jest kreatywność i wyobraźnia dzieci, budowana pewność siebie oraz odbywa się trening w wykonywaniu magicznych sztuczek. Zapraszamy na zajęcia dzieci od lat +6.  Kontakt tel. 507 673 421.