BALKONY I OGRÓDKI W KWIATACH

NA JAROTACH WRĘCZONO NAGRODY LAUREATOM KONKURSU
„BALKONY I OGRÓDKI W KWIATACH”

Jak co roku i tym razem nie zawiedli mieszkańcy naszych osiedli ukwiecając balkony i kolorowe ogródki przydomowe. Nie od dziś wiadomo, że widok pięknych kwiatów poprawia nastrój i to nie tylko tym, którzy je sadzą i pielęgnują, ale również przechodniom, którzy podziwiają ich piękno. Komisja konkursowa, składająca się z członków Rady Osiedla „Jaroty”, wielokrotnie oglądała ukwiecone balkony i ogródki, gdyż o zwycięstwie nie decydował tylko początkowy efekt, ale sukcesywne dbanie o rośliny przez całe lato. W ocenie konkursowej komisja oceniała ogólne wrażenie estetyczne, ale również różnorodność nasadzeń, aranżację i oryginalność, a także stan i dekoracyjność ukwiecenia.

Komisja konkursowa na Jarotach w XXVI edycji konkursu wyłoniła i nagrodziła następujących zwycięzców: z ul. Boenigka – Wiesława i Lech Nobert, Daria Flis, Krystyna Swebocka; z ul. Jaroszyka – Krystyna i Michał Giera; z ul. Janowicza – Wiesława i Akacjusz Cybulscy; z ul. Kanta – Jan Krajza; z ul. Leyka – Grażyna i Zbigniew Kaczmarscy oraz Agnieszka i Paweł Głażewscy; z ul. Wiecherta – Anna Szlachtowicz-Krogulska, Iwona i Sławomir Głoccy, Weronika i Jan Tabaka, Joanna i Artur Żyła.

Uroczyste rozdanie dyplomów i nagród ufundowanych laureatom odbyło się 11 września br. Wydarzenie odbyło się w siedzibie Administracji Osiedla „Jaroty” przy słodkim poczęstunku, a spotkanie umilił występ artystyczny Ani i Kuby ze Studia Tanecznego „KAMPRA” oraz formacji „Roztańczone” prowadzonej pod opieką Moniki Nitkiewicz.
Dziękujemy serdecznie i gratulujemy.