WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „WIOSENNE NAGÓRKI” 

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „WIOSENNE NAGÓRKI” 

23 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie, zorganizowanego przez Radę Osiedla Nagórki, konkursu fotograficznego „Wiosenne Nagórki”, w którym wzięły udział przedszkolaki z osiedlowych przedszkoli oraz uczniowie szkół podstawowych.
Młodzi fotografowie wykazali się dobrym okiem oraz dużą wrażliwością na uroki wiosennej przyrody. Przedstawicielkom Rady Osiedla towarzyszyła p. Halina Zaborowska – Boruch, prezes SM Jaroty, p. Krystyna Licznerska, kierownik ODK oraz p. Wanda Szwed, przewodnicząca Komisji Kultury Rady Nadzorczej.
Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Uczestników były wyjątkowe, więc wybór tych najlepszych był ogromnym wyzwaniem.
Ostateczne wyniki prezentują się następująco:
⭐ Kategoria PRZEDSZKOLE 5-6 lat
▪️ I miejsce Jacek Derdziak, Przedszkole Miejskie nr 8 w Olsztynie
▪️ II miejsce Hanna Felicja Lewińska, Przedszkole Niepubliczne Śmieszek w Olsztynie
▪️ III miejsce Liliana Gruszka, Przedszkole Miejskie nr 8 w Olsztynie
⭐ Wyróżnienia:
▪️ Grupa „Pracowite Pszczółki”, Przedszkole Niepubliczne Śmieszek
▪️ Zofia Żukowska, Przedszkole Miejskie nr 8
▪️ Stanisław Próchniak, Przedszkole Miejskie nr 8
▪️ Wanda Kossakowska, Przedszkole Miejskie nr 8
▪️ Liliana Wandelewicz, Przedszkole Miejskie nr 8
⭐Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA kl. 1-3
▪️ I miejsce Aleksandra Szemplińska, Szkoła Podstawowa nr 25 w Olsztynie
▪️ II miejsce Matylda Woźniak, Szkoła Podstawowa nr 25 w Olsztynie
Wszystkim Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!