WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „WIOSENNE NAGÓRKI”

23 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie, zorganizowanego przez Radę Osiedla Nagórki, konkursu fotograficznego „Wiosenne Nagórki”, w którym wzięły udział przedszkolaki z osiedlowych przedszkoli oraz uczniowie szkół podstawowych.
Młodzi fotografowie wykazali się dobrym okiem oraz dużą wrażliwością na uroki wiosennej przyrody. Przedstawicielkom Rady Osiedla towarzyszyła p. Halina Zaborowska – Boruch, prezes SM Jaroty, p. Krystyna Licznerska, kierownik ODK oraz p. Wanda Szwed, przewodnicząca Komisji Kultury Rady Nadzorczej.
Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Uczestników były wyjątkowe, więc wybór tych najlepszych był ogromnym wyzwaniem.
Ostateczne wyniki prezentują się następująco:
Wszystkim Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!










