
Warto wspomnieć, że sam konkurs od lat cieszy się uznaniem mieszkańców naszej Spółdzielni, a w roku bieżącym doczekaliśmy się jego XXVIII edycji. Konkurs niezmiennie przeprowadzany jest od 1997 roku. Na przekroju tych lat dużo się zmieniło, ale zaangażowanie mieszkańców jest ciągle na najwyższym poziomie, czego efektem są ukwiecone balkony i ogródki przy budynkach.
Zaproszeni goście, wśród których znaleźli się Wice Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty” ds. ekonomicznych Pani Katarzyna Hajduk, Przewodniczący Rady Nadzorczej Pan Sebastian Witczak oraz Przewodnicząca Komisji Kultury Rady Nadzorczej Pani Wanda Szwed wręczyli laureatom pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami oraz symboliczne nagrody w postaci bonów upominkowych o wartości 100 zł. Uroczystość umilił wszystkim słodki poczęstunek oraz występ wokalny Pani Katarzyny Wiącek wraz z jej 7- letnią córeczką Madzią. Pani Katarzyna jest absolwentką Akademii Muzycznej w Warszawie i prowadzi lekcje śpiewu w Osiedlowym Domu Kultury „Akant”, na które zapraszamy serdecznie.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wasze zaangażowanie.
Przewodnicząca Spółdzielczej Rady Osiedla „Jaroty”









