DOMY KULTURY

AKTUALNOŚCI KLUBÓW KULTURY SM „JAROTY”

GIMNASTYKA  60+

Klub Kultury „Na Górce” informuje o dodatkowych zajęciach 60+,  które odbywać  się  będą  w poniedziałki i środy w godzinach 11.30 – 12.30.  Pierwsze spotkanie  – 17.10.2022 r.  /poniedziałek/.

OFERTA STAŁA KLUBÓW KULTURY SM "JAROTY"

Informacje – tel. 89. 541 58 40 w godz. 10.00 – 20:00, w piątki w godz. 10:00 – 18:00

  • Studio tańca „FOCUS”-  taniec towarzyski – wtorek, czwartek w godz. 16.00-21.45
  • KURS TAŃCA DLA DOROSŁYCH (początkujących) – wtorek 20.30-21.45
  • Balet – poniedziałek,  środa od 17.00-17.55 – NABÓR
  • Trening Interwałowy – poniedziałek, piątek od 18.00-18.55
  • Zumba Fitness –  środa godz. 18.00-18.55
  • Klub rekreacji ruchowej  poniedziałek , środa,- od godz. 20.00-21.00
  • Aerobik- poniedziałek, środa w godz. od 19.00-20.00
  • Tańce Narodowe piątek 16.15-17.45
  • Joga kundalini –  poniedziałek godz. 18.00-19.00 NABÓR
  • Nauka gry na gitarze  (zajęcia indywidualne) –
    poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek w godz.  od 15.00-19.30
  • Taniec Disco środa, piątek, 17:30-18.30 NABÓR
  • Szkółka iluzji – czwartek, godz. 18.30-19.30
  • Gimnastyka 60+  – wtorek, czwartek 11.50-12.50
  • Angielski dorośli –  do uzgodnienia
  • Angielski dzieci –  do uzgodnienia
  • Klub Malucha Akancik –  poniedziałek godz. 10.15-11.00
  • Klub Seniora – piątek raz w miesiącu w godz.14.00-18.00
  • Zajęcia rękodzieła – raz w miesiącu w sobotę, w godz.10.00
    do 14.00.

 

Harmonogram zajęć 2022/2023 r.

  • PLASTYKA

Dzieci  7 – 12 lat  – poniedziałek godz. 16.15 – 17.30

Młodzież  13 – 17 lat – czwartek godz. 17.00 – 18.30

Dorośli:  poniedziałek godz. 18.00 – 21.00;  wtorek  godz. 11.00 – 13.00

środa godz. 16.30 – 18.30;  czwartek  godz. 11.00 –13.00

  •  GITARA

środa  –  godz. 13.45 – 19.00

  • JOGA

poniedziałek  i  środa :  godz. 18.30 – 19.45 – grupa zaawansowana

godz. 19.45 – 21.00 – grupa początkująca

  • TANGO

wtorek godz.17.00 – 20.00 – grupa początkująca

godz. 20.00 – 21.30 – grupa zaawansowana

  • ZUMBA

czwartek godz. 18.30 – 19.30

  • DANCE  FITNESS    /ZUMBA/

czwartek godz. 19.45 – 20.45

  • GIMNASTYKA 60+

poniedziałek.  wtorek. środa.  czwartek  – godz. 10.30 – 11.30

poniedziałek . środa  godz. 11.30 – 12.30  – grupa początkująca

  • RĘKODZIEŁO

godz. 10.00 – 14.00  – jedna sobota w miesiącu

  • KLUB  EMERYTÓW

poniedziałek godz. 15.00

  • KOŁO EMERYTÓW

godz. 15.00 – 18.00 – drugi piątek miesiąca

  • FILATELIŚCI

czwartek  godz. 17.00

  • KLUB MUZA

TRENINGI TANECZNE  – codzienne

TANIEC TOWARZYSKI  

niedziela  godz.16.30 – 21.30  

trener  tel. 691 – 362 – 196