TO BYŁY WSPANIAŁE FERIE

TO BYŁY WSPANIAŁE FERIE

Dzisiaj, w piątek 2 lutego, zakończył się drugi tydzień ferii zimowych, niestety cały tydzień bez śniegu, a bardziej z zapowiedzią wiosny, bo i dwa dni słoneczko cieplutko przygrzewało, więc o lepieniu bałwana czy jeździe z górki na sankach dzieciaki mogły tylko pomarzyć. Jednak to nie zepsuło humorów naszym uczestnikom półzimowiska, bowiem czekały na nich nie lada atrakcje.

Dzielnicowy asp. szt. Zbigniew Czossek w Klubie „Na Górce” dał wykład ,,Bezpieczeństwo dzieci na drodze”, a mł. asp. Marlena Pieńkowska – dzielnicowa i mł. asp. Katarzyna Brzezińska na ten temat z dziećmi rozmawiały w Klubie „Akant”.

Mimo braku śnieżnej aury, o nudzie nie mogło być mowy, bowiem na każdy dzień przygotowany został atrakcyjny program: zabawy, konkursy i gry w klubach, a także wyjście do Teatru Lalek na spektakl pt. „Nid” oraz do Fabryki Przygód. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zaplanowanych zajęciach, z ogromną ochotą i zaangażowaniem brały udział w proponowanych konkursach i zabawach. Czas spędzony na półzimowisku w ODK „Jaroty” należy na pewno do udanych, bowiem dzieci wzdychały, że to wspaniałe ferie i niechętnie opuszczały kluby, dopytując się, czy mogą tu wrócić za rok. Oczywiście, zapraszamy i to nawet wcześniej, bowiem już za pół roku przygotujemy dla nich półkolonie z bogatym programem kulturalnym, sportowym i rekreacyjnym.